İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!

5 posters
YazarMesaj
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

Nerden Nerden : kastamonu
Lakap Lakap : gececi

İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Empty
MesajKonu: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:51 am

Annemler 5 kardeşti teyzemin birisi zamanında ölmüş ben tanımam. 2 dayım var 1de teyzem.
Dedem en büyük dayımın yanında kalırdı.Günler ilerleyince dedemin bunaklık zamanında üzerinde ne varsa bu büyük dayım üzerine yaptırmışbirde bu hacı heee, aklınıza ne gelirse evden çatala iğneye kadar.Dedem ölünce miras açıldı.Tabiki bizimkiler hiç bir hak iddia edemediler.dargınlıklar yasandı tabi.
Günler günleri kovaladı, bir cuma günüydü haberin geldiginde;
Dayımın arıları vardı.Cuma namazına gitmeden önce onlara tütsü vermiş, avluları cok büyüktü içinde çıralar odunlar orman gibi kokardı o avlu, arılara verdiği ttsünün kor halindeki külünü köyde bulunan ekmek fırınının yanına dökmüş.Fırında avlunun içinde ölesine büyüktü ve evle birleşikti, o cuma namazına gidince eşi olacak kakalakta komşuya gitmiş.O kor halindeki kül ateşe dönmüş ve evden cok az bisey alabildiler. traktör ve bi kaç esya!!!!
zaman sonra komşuların yardımı ile ev yaptılar, gelin görümki simdi yapilan evin arsasıda gelinlerine ait yani o evde onların degil.
ALLAH ÖYLE BÜYÜKTÜRKİ HİÇ KİMSENİN YAPTIĞI KÖTÜLÜK YANINA KALMAZ unutmayın!!!!!!!!!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: LADY BESTE   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:12 am

allah mutlaka kerkese hak ettiğini veriyor ama biz kullar sabırsızı ...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: lady beste   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:14 am

hehe kaptan da gelecek yoruma biras işi var Smile Smile Smile
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:16 am

biliyom mutlaka gelir bu odayi acmasini özellikle istedim abimden
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

MesajKonu: kaptan serkan   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:18 am

yuregine saglik cok guzel devamini bekliyorum
https://patron.forum.st
GÜL PERİSİ
YeNi ÜYEYeNi ÜYE

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 8:49 am

etme bulma dünyası insan ne ekerse onu biçiyor biz yeterki sabrımızı ve iyi niyetimizi kaybetmeyelim yaradana tefekkür içinde olalım diyerek lafı bağlamak istiyorum Smile anaa ben ciddi bi yorum yaptım ba ba ba baaaaa hehehe
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 1:05 am

allah'ın sopası yok
::...R@S!M...::
aktif üyeaktif üye
::...R@S!M...::

Nerden Nerden : İSTANBUL

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:20 pm

ben insanların bir çok şeyi dünyada yaşadığına inanırım herşeyin karşılığı çışar yani öteye pek bi şey kalmaz
budağ ekilen yerden patates çıkmaz
ne ekersen onu biçersin
iyilik yap iyilik bul
kötülük yap kötülük bul
ama kul hakkı en kötüsü allah cezasını kötü çıkarır
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:33 pm

bu dünyada cekti maddi olarak diğer tarafta selamlarım ben onu. cehennem için hazırlasın bi ton kömür lazım olur nasılsa Twisted Evil
ILOVERED
aktif üyeaktif üye

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 6:01 pm

ASLINDA ETME BULMA DÜNYASI
INSANLAR ANLAMIYOR ÜTEKI TARAFA HİÇ BİR SEY GİTMİYORKII
YA INSAN KENDI AİLESINE BÖYLE YAPARSA KIRK KAT YABANCI NE YAPMAZZ
AMA SU DA VAR AKRABANIN YAPTIGINI YABANCI YAPMIYORR AKRABADAN DAHA IYI KOMSULAR VAR
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 11:42 am

evet etme bulma dunyasii yapanlar mutlaka bulacak hatasini anlicak ben sah senn bana yapanlara hakkimi helal etmem ama bu dunyada ama obur dunyada iki elim yakasindadir yapanyaptigi ile kalmaz ....kaptan serkan
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 1:30 pm

Sosyal içerikli mesaj atmayalım lütfenn Evil or Very Mad yaşananlar her zaman olduğu gibi geçmişte kaldı.gecmişin kimseye faydası olmaz.bizlere sadece ders verir.becerebiliyorsak gelecekle ilgili planlar yapmalıyız.önümüz MÜBAREK RAMAZAN kalplerin kırılmadığı nice zamanlar dilerim. lol!
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

MesajKonu: Geri: İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!   İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 1:47 pm

Smile)

İLAHİ ADALET BUNA DENİR!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah'a Tanrı Denir Mi ?
» İlahi
» İlahi