PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

PEYGAMBERE SUSAMAK YOLLAYAN SEVGİ

2 posters
YazarMesaj
sevgi

PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Empty
MesajKonu: PEYGAMBERE SUSAMAK YOLLAYAN SEVGİ   PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 11:51 am

LÜTFEN OKUYUN
Bir genç Allah dostlarından birine giderek: “Ben peygamberi rüyamda görmek istiyorum. Ne yapmam gerekir?” demiş. O zat ise bu olayın kalple ilgili olduğunu, kalbin temiz tutulması gerektiğini belirtir.

Genç laf dinlemez ve bir hocaya gider. Hocaya isteğini anlattıktan sonra hoca şöyle cevap verir: “Çarşıya git. Bir kilo balık al. Balığı bolca tuzla ve pişir. Sonra afiyetle ye. Üzerine su içmeden yat. O zaman peygamberi rüyanda görürsün”

Genç şaşırmasına rağmen bu işte bir hikmek olduğunu düşünerek hocayı dinler. Çarşıya gidip balığı alır, bolca tuzlar ve yiyip yatar. Susuzluğundan olsa gerek genç adam rüyasında büyük şelaleler ve çemmeler görür. Nereye baksa su vardır.

Sabah kalkınca ilk işi bir testi su içmek olur. Hemen ardından kalkar ve hocaya gider. Hocaya durumu izah ettiğinde hocanın verdiği cevap manidardır:

“Tamam evladım! İşte sen rüyanı görmüşsün. Neye ne kadar susarsan rüyanda onu görürsün. Eğer sen peygambere gerçekten susasaydın, şelaleler sular yerine onu görürdün”
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

MesajKonu: kaptan serkan   PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 1:47 pm

allah razi olsun okudum cok guzel
https://patron.forum.st
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: PEYGAMBERE SUSAMAK YOLLAYAN SEVGİ   PEYGAMBERE SUSAMAK  YOLLAYAN SEVGİ Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:36 pm

offfffffff acayip oldum Crying or Very sad Crying or Very sad yüreğine sağlık sevgim

PEYGAMBERE SUSAMAK YOLLAYAN SEVGİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MANAVLA İHİTYAÇ SAHİBİ SEVGİ
» ""sevgi"" aza yetinmeyen çogu hiç bilmez
» BİR YUDUM SEVGİ
» ""sevgi"" AŞIĞIM SANA
» ""sevgi"" ÖLÜM ZEVKİ