Karşiliksız Sevmek...... Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Karşiliksız Sevmek...... Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

Karşiliksız Sevmek......

2 posters
YazarMesaj
~~su~perisi~~
CaVuŞCaVuŞ
~~su~perisi~~

Nerden Nerden : g antep

Karşiliksız Sevmek...... Empty
MesajKonu: Karşiliksız Sevmek......   Karşiliksız Sevmek...... Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:30 pm

KARŞILIKSIZ SEVMENİN bana tarifini yapabilirmisiniz acaba...
bu sevmenin ne anlama geldiğini soracak değilsiniz herhalde karşı cinsinize beslediğini sevgiden bahsediyorum tabiikide...
acaba gerçekten karşılıksız sevmek mümkünmüdür....
sevdiğiniz belki sizinle değil ama onu mutlu olduğunu görmek bile sizi mutlu edebilirmi...
siz onun için elinizden geldiğince ii davranın onun için birşeyler çabalayın o bunu fark etmeden yada fark edip nasıl olsa benden vazgeçemez diyip başkası ile gönül eğlendiriyorsa hala karşılıksız sevebilirmisiniz....
karşı cinsinizi karşılık beklemeden sevebilir mi insanoğlu? gelin bnu tartışalım tabiiki ilk once karşılıksız sevmenin anlamını aldıktan sonra

Bana göre karşılıksız sevmek onun mutlu olmasını sağlamak belki başkası ile olacaktır ama mutludur.onun mutlu oluşu bile sizi mutlu eder acı çekeceğinize

KARŞILIKSİZ SEVGİ HAYATDA HEP AÇI BIRAKIR ONUN SENİ SEVMEDİGİNİ BİLİ BİLE YAŞAMAK HAYATDA EN ÇOK ZOR OLANDIR BENCE.........[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

Karşiliksız Sevmek...... Empty
MesajKonu: Geri: Karşiliksız Sevmek......   Karşiliksız Sevmek...... Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:39 pm

SadSadSadSad
https://patron.forum.st

Karşiliksız Sevmek......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEVMEK................
» SevmeK!!!!!!!
» BENİ SEVMEK...
» sevmek anlamaktır...
» sevmek ölümüne delice‏