Bu Aşk Olmaz Olamaz... Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Bu Aşk Olmaz Olamaz... Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

Bu Aşk Olmaz Olamaz...

4 posters
YazarMesaj
FaFaTeaIvI
YÜZBAŞİYÜZBAŞİ
FaFaTeaIvI

Nerden Nerden : Adana
Lakap Lakap : FaFa-Team

Bu Aşk Olmaz Olamaz... Empty
MesajKonu: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:15 pm

..bu a$k olmaz olamazZz..

gözlerine bakinca icim sizlar sana bakinca icim yanar ellerini titsam kalbim durur seninle konusam dilimi yutmus gibi olurum..

seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter..

ama yoksun cünkü seni ilgilendirmiyorum baskasi var galiba hayatinda ama napalim kader gülmedi bana üzülmicem diyorum kendi kendime ama ne fayda..?!?

bosver beni umrunda deyilim zaten sen gitiginde kalbim paramparca oldu zaten..bir kere kirmistin bu yarali kalbimi ama seni affetim..sevmistim cünkü seni..sana olan askimi duvarlara yazdim..ismin hic düsmedi dilimden..sana olan askimi itiraf ettim seni cok seviyorum demistim sende salak gibi BENIMI demistin..

o an anlamistim herseyi..beni sevmiyorsun belliydi

canim bitanem bunlar palavra..bana söyledigin yalanlarda..herseyi bosveriyordun beni dinlemiyordun ama hep seni dinlememi istiyordun bende salak gibi dinliyordum..A$KIN gözü kör derler ama..sende bunu bosver zaten hepsi palavra..bunlarin hepsini bosver diyosun ama olmaz bitanem bunu bilmiyorsun..unutsak bile ne fayda is isten gectikten sonra..aramizdaki yasfarkini unutmiyalim bu cünkü ilk sorun..!!

bazen sen gelirsin aklima ne güzel a$k yasardik derim varya..ama sonra hersey aklima gelir..beni sevmedigini unutmus gibi olurum..kendi kendime diyom..yasiklar olsun bana cünkü sana deyerinden daha cok deyer verdigim icin..sana ne kadar a$ik oldugumu bilemesin ama senin bana olan askini ben bilirim..

HIC YOK..!!

benim sana olan askima ne güzel derim..

senin bana olan askina sadece HA SIE LENN derim..

artik abimsin nafile bu saaten sonra edilen emeye..ama bunu bil senden koptugum gün hayatimdan bir parcayi alip gittin..

A$KIMI..!!

ama hayat devam ediyor sen olsanda olmasanda far etmez artik cünkü kalbim paramparca..ALDIN A$KIMI GITTIN..

ELVEDA diyom artik ne diyeyim baska..

CANIMA HATIRA..unutulanlar unutanlari asla unutmaz bitanem..

bu siiri seni unutugum anlamina gelmez hala kalbimdesin ve seni seviyorum ben senin gibi bir kalemde silip atamam ama olsun be bitanem benim bi sevdigim söz var =kAdEr UtAnSiN=

PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

MesajKonu: Geri: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:42 pm

elıne saglık
https://patron.forum.st
MaRaL
Admin
Admin
MaRaL

Nerden Nerden : izmir
Lakap Lakap : maral

MesajKonu: Geri: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 5:04 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sena
Genel Moderator
Genel Moderator
Sena

Nerden Nerden : cadilar ülkesinden
Lakap Lakap : TaTLiCaDi

MesajKonu: Geri: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:58 pm

FaFaTeaIvI
YÜZBAŞİYÜZBAŞİ
FaFaTeaIvI

Nerden Nerden : Adana
Lakap Lakap : FaFa-Team

MesajKonu: Geri: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:11 pm

Sena demiş ki:

Afiyyet oLsun Smile)
Sena
Genel Moderator
Genel Moderator
Sena

Nerden Nerden : cadilar ülkesinden
Lakap Lakap : TaTLiCaDi

MesajKonu: Geri: Bu Aşk Olmaz Olamaz...   Bu Aşk Olmaz Olamaz... Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 3:13 pm

FaFaTeaIvI demiş ki:
Sena demiş ki:

Afiyyet oLsun Smile)
buyur ablasi beraber olsun

Bu Aşk Olmaz Olamaz...
1 sayfadaki 1 sayfası