Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

Osmanlı P.Ları kaynak Osmanlı Yayın Evi

2 posters
YazarMesaj
FaFaTeaIvI
YÜZBAŞİYÜZBAŞİ
FaFaTeaIvI

Nerden Nerden : Adana
Lakap Lakap : FaFa-Team

Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Empty
MesajKonu: Osmanlı P.Ları kaynak Osmanlı Yayın Evi   Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 4:24 am

Oğullarıma ve bütün dostlarıma birinci vasiyetim Şudur ki; her zaman gazaya devam ederek, Din-i Celil-i İslâm'ın yüceliğini yaşatınız. Cihadın kemâline ererek, sancağı şerifi hep yüksekte tutunuz. Her zaman İslâm'a hizmet ediniz. Zira Cenâb-ı Hak benim gibi zayıf bir kulunu ülkeler fethetmek için memur etti. Gaza ve cihadlarınızla Kelime-i Tevhid'i çok uzaklara götürünüz. Hanedanımdan her kim, hak yoldan ve adaletten saparsa mahşer gününde, Rasülü Azam'ın şefâatinden mahrum kalsın. Oğlum! Dünyaya gelen hiç bir insan yoktur ki, ölüme boyun eğmesin. Bana da, Hz.Allah'ın emri ile şimdi ölüm yaklaştı. Bu devleti sana emanet ediyorum. Seni de Mevlâ'ya emanet ettim. (Osman Gazi)

Kaynak : OSMANLI YAYINEVI, ASTEC
(Ruya)
Forum Modlar
Forum Modlar
(Ruya)

Nerden Nerden : ISTANBUL

Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Empty
MesajKonu: Geri: Osmanlı P.Ları kaynak Osmanlı Yayın Evi   Osmanlı P.Ları  kaynak Osmanlı Yayın Evi Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 6:59 pm

cok güzel paylaşim için tskler fafacım.

Osmanlı P.Ları kaynak Osmanlı Yayın Evi
1 sayfadaki 1 sayfası