Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir

YazarMesaj
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir Empty
MesajKonu: Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir   Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 9:59 pm

Bir kerelik şu işlemi yapacaksanız. Bütün donanımlarınızın markalarını öğrenip, bu donanımları üreten firmaların web sitelerine girip gerekli sürücüleri bilgisayarınıza kaydedeceksiniz. Örnek d sürücüsüne yada bir cd ye indirdiğiniz bütün sürücü dosyalarınızı kopyalayarak yedek alacaksınız. Bir dahaki formatta direk buradan bütün driverları yükleyeceksiniz.

Peki driverları nasıl bulacaksınız şimdi size bunu anlatacağım.

Donanımlarınızı tespit edebilmek için EVEREST Ultimate Edition adında bir program kullanacağız. Bu programı indirip bilgisayarınızda ki bütün donanımları tespit edeceğiz hatta direk driverları indirebileceğiniz sitelere sizi yönlendirecek.
Önemli : Format atmadan önce bu işlemleri yapınız.
Program şuradan indirebilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Programı indirip çalıştırdığınızda şu ekranı göreceksiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sol menüde bilgisayar sekmesine daha sonra hemen altında açılan özet sekmesine tıklayınız.

Sağ bölüme bilgisayarınızın komple özeti çıkacaktır. Bu listede bilgisayarınızda bulunan donanımların tümünün adı ve markası yazakcaktır.

Örnek:

Ekran kartınızın özelliklerini ( Adını, Markasını) görebilmek için bu listede Görüntü Birimi yazan yerin hemen altına bakınız. Resimde görüldüğü gibi

Ekran kartınızın isminin yazdığı linkte tıkladığımda bir pencere açıldı ve sürücüyle ilgili "Sürücü Yükleme" ve "Sürücü Güncelleme" seçenekleri geldi. Sürücü yükleme seçeneğine tıkladığınızda bu sürücüyü yükleyebileceğiniz web sayfasına bağlanacaksınız.

Ben örnek olarak yaptım ekran kartımla ilgili sürücü yükleme seçeneğine tıkladım Asus'un driver yükleme sayfası açıldı. Sayfada ürünümü seçtim, ürünümün detay bilgisini seçtim "Search" tuşuna bastım. Gelen ekranda bana kullandığım işletim sistemini sordu.
Windows XP, Vista vs. seçtim ve "Search" tuşuna bastım. İlgili tüm arama sonuçlarını karşıma çıkardı.
Vga tuşuna basarak ekran kartımla ilgili tüm driver versiyonları liste halinde çıktı.

Son çıkan güncel sürücü 8.592 miş.

Download from yazan yerin karşısından bulunduğum bölgeye göre birtanesine tıkladım. Ben Global (DLM) ye tıkladım. Güvenlik kodu sordu hemen yanındaki bölüme bu kodu girdim ve indirme işlemine başladım. Artık ekran kartımın sürücüsü elimde her formattan sonra kullanabilirim. Sizde bütün sürücülerinizi bu şekilde indirebilirsiniz.
https://patron.forum.st

Format Attıkdan Sonra Driverlar Nasıl Yüklenir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Perfect Xp Sp3+ Format Cd Edition 2009 V.1 FuLL
» İşte Yeni Format CDniz Burda Müthişş..
» Format Factory 2.60
»  Perfect(Mükemmel) XP Format CD Edition
»  Format nasıl Atılır Görsel Similasyon