DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU

2 posters
YazarMesaj
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

Nerden Nerden : kastamonu
Lakap Lakap : gececi

DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Empty
MesajKonu: DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU   DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:49 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CEHENNEM DERESİ KANYONU

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yaklaşık olarak 350 m yüksekliğinde 90 derecelik açıyla dik gelen bu kayaların[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sevgili dostlarım; Eşim ve kayınpederim bir akşam otururken aralarında konuşma geçti Artvin'in/Ardanuç ilçesine bağlı bir Kanyon dan bahsettiler turistler artvine sürekli bunun için geliyorlarmış bende merak ettim ve hep beraber sabah yola koyulduk inanın ben şunu isterim biz ülkemiz de ne kadar yerler biliyoruz yada görüyoruz dünyanın 2 büyük kanyonu olarak anılan bu yere sanmıyorum bizim ülkemizde kaç kişi gider. Kanyon inanın süperdii keşke biraz daha tırmana bilseydim çok yoruldum o daracık aralardan geçmek bir eziyetti ama sonuçsa mükemmeldi .oranın aslında halk arasında geçen bazı tarihi olayları var ben bundan bahsetmiycem işgallere dayanan bir konu eger rehbere rastlarsanız yada yerli halkına lütfen dinleyin.yarasaların gök yüzünde uçuştuğuna bile şahit oldum eger yolunuz düşerse lütfen gidin sanıyorum bir süre sonra sular altında kalabilir baraj yapılıyordu umarım devletimiz bu yerleri koruma altına alır
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

MesajKonu: Geri: DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU   DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:52 pm

valla ilhan biliyor musun ben cok severişm bu tur seyleri ve oralari gezmeyi ama bir turlu nasip olmuyor isdee
https://patron.forum.st
~*~^ilhan^~*~
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
~*~^ilhan^~*~

Nerden Nerden : kastamonu
Lakap Lakap : gececi

MesajKonu: Geri: DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU   DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 8:53 pm

SEN ONU DİYON DİĞER KANYONA BAK. BENİM MEMLEKETTE GİTMEK NASİP OLMADI DAHA Sad(

DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. KANYONU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VALLA KANYONU Dünyanın 4. büyük kamyonu
» Dünyanın ilk arabası
» Dünyanın En Eski Tam Dünya Haritası
» Kuranı Kerimde Dünyanın yuvarlak olduğunun belirtilmesi
» Büyük İskender Büyük İskender imparatorluğu