keşke gidebilsem :( Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
keşke gidebilsem :( Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

keşke gidebilsem :(

2 posters
YazarMesaj
__SeLiN__
uzman CaVuŞuzman CaVuŞ
__SeLiN__

Lakap Lakap : !!__Cadı__!!

keşke gidebilsem :( Empty
MesajKonu: keşke gidebilsem :(   keşke gidebilsem :( Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:04 pm

Uzaklara değil,sadece bir adım öteye…Başka bir kişilikte başka seslerle…
Aklımı kurcalamaya sorulara tek cevap ben olsam…En sonunda kendime gidebilsem..
Uçsam buradan çok çok öteye…Gitsem ve çaresizce geri dönsem….Bir adım ötede beni bulsam bedenim sırılsıklam..Yağmur öylesine yağsa ki güneş bile sönse..Rıhtımlar seslense yeter diye..Kimseyi dinlemese yağmur..Ben dur diyinceye kadar yağsa…
Güneş’i yerine koysam bu sistemi terk edip başkalarına uçsam…Yağmuru rıhtımla baş başa bıraksam…Bir adım ötede kendimi bulsam..Kendimle baş başa bir hayat kursam…
Hayat rıhtımı sevse,rıhtım yağmuru…Güneş hayatı sevse,yağmur güneşi…Ağaçlar dile gelse ayaklansa sevdaya doğru…
Bülbül sussa,gül konuşsa günler boyu…Bir adım ötede ben dursam..
Keşke gidebilsem,uzaklara değil sadece bir adım öteye…Bir adım ötede kendimi bulsam..Baş başa bir hayat kursam..Sussam,ben konuşsa…dökse içindeki kini,nefreti,sevdayı,kuşkuyu,öfkeyi her şeyi söylese git dese git bir adım öteye…
Keşke gidebilsem uzaklara değil bir adım öteye..Rüzgarı görsem yıldızlara selam versem…Yer altında bir solucan görsem..Bir çiçek tohumunun hayata başlayışını görsem…O merhaba dese yeni doğan güne ben elveda…
Karışık bir sevda benimkisi kim kime aşık bilmiyorum..Ama herkes aşık…Ben hariç herkes biliyor her şeyi….Ben hariç herkes gidiyor bir adım öteye..
Keşke gidebilsem,uzaklara değil bir adım öteye …Herkesi görsem selam alsam, selam versem..Yeni doğan güne merhabayı bu defa ben desem..Bir adım ötede kendimi görsem..Ben sussam o konuşsa…
Bu sefer bana sevdayı anlatsa..Sevdalanmak istesem ama keşke..
Çiçeği görsem güzelleşmişin desem yapraklarını salsa bana dokunsam..Yanına oturup dertleşsem..Hayattan yeni doğan günden bahsetse bana..Yeni doğan güne olan sevdasını anlatsa…
Bülbülü görsem bir gül dalında..selam versem..Anlatsalar bana..Gül bülbülden,bülbül gülden bahsetse…Sevdalarından bahsetseler..
Bir zamanlar ağaçların olduğu yere gitsem…Öncesinden daha güzel bulsam..Durup dinlemeye çalışsam..Birbirlerine fısıldadıkları kelimeyi anlasam..Hepsi seni seviyorum dese..
Oturup ağlasam yağmur görse..Gelse alsa beni rıhtıma gitsek beraber…Rıhtımla sevdalarını görsem..Arkamı dönsem ve bir adım ötede kendimi görsem..Sevda dese bana ondan sakın vazgeçme…
Sevdayı arasam dursam..Gitsem keşke gidebilsem uzaklara değil bir adım öteye ve seni görsem..
Aslında hep bir adım ötede sen olsan..Ben aslında sen olsam..Oturup konuşsak sevda üzerine..Sevdamızı anlatsak..
Yeni doğan güne ve çiçeğe, bülbüle ve güle, yağmura ve rıhtıma güneşi bulsak ilerde biz dursak o anlatsa bizim sevdamızı
Ağaçlar kendi aralarında fısıldasa sevdamızı…
Hayat, size armağanım olsun dese ve keşke’ yi sunsa bize…Sevdamızın adı olsa keşke..
Keşke gidebilsem uzaklara değil sadece bir adım öteye yüreğinde bana ayırdığın yere…

Like a Star @ heaven SeLinnn Like a Star @ heaven
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

keşke gidebilsem :( Empty
MesajKonu: Geri: keşke gidebilsem :(   keşke gidebilsem :( Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:09 pm

insallah bu sevgi olayinda seninde yüzün güler
dualarimiz seninle
umudunu yitir me bunu hep derim bilir sin
gun doğmadan neler dogar diye
paylaşimin icin tesekurler
https://patron.forum.st

keşke gidebilsem :(
1 sayfadaki 1 sayfası