Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak Spacer
Sitemizi Sitemizi Taşıdık Daha çok İçerik İçin Flatcast.wen.tr sitemizi ziyaret edin

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Haftanın ve Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
6-cikiş icin Do not display again tuşunu tıklayiniz
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  ~*SOHBETYERi_FM~*SOHBETYERi_FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  AramaArama  iletişim  

Sitemizi Taşıdık Yeni Sitemizi ziyaret etmek için Linke Tıklayın http://flatcast.web.tr/

Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak

YazarMesaj
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN
PaTRoN

Nerden Nerden : sakarya
Lakap Lakap : kaptan

Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak Empty
MesajKonu: Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak   Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 3:38 pm

Adobe Photoshop'ta Online Oyunlar web sitesi tasarımı öğrenin.
Not: Ben düzeni kullanılan oyun görüntüleri sahibi değilim
1. 900 × 1050 olan yeni bir katman oluşturun. Eğer logo, banner, menü istiyorum Planı dışında, içerik vb düzeni olacak.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]2. Yeni bir katman oluşturun ve bir renk ile doldurun. Sağ katmanı tıklatın ve bu renkler koymak Gradient Overlay, gider:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
3. Kapmak dikdörtgen aracı ve daha önce bu renkler koymak gibi bir gradient overlay kullanılarak, bu afiş şekil çizmek:
4. Sonraki yuvarlak köşeli dikdörtgen aracı almak ve benzeri altında ince dikdörtgen çizin. Ctrl + t dönüşümü getirmek için ctrl tuşunu basılı tutun ve her alt köşesine tıklayın ve içeri köşeleri hareket
Aşağıda renkleri kullanarak degrade koyun. Gitmek Bevel & Emboss ve Dış Glow içine ve ben aşağıda var ayarları koymak.

5. önceki yöntem yine yuvarlak köşeli dikdörtgen aracını seçin ve logo gibi aşağıda bir şekil oluşturmak kullanma. Blending Options> Color Overlay gidin ve afiş (# 050606) üst aynı renk yapmak

6. font etkisiz hale adıyla türüne Ardından, gelen yazı almak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] . renk olun Oyunları renk # ffffff & Online: # a7ca3a.

7. font Arial Rounded MT 14 boyutunda kalın beyaz düğme başlıkları yazmak kullanma. Sonraki dikdörtgen aracını seçip aşağıdaki gradient renkleri kullanarak metin arkasında bir menü çubuğu çizin. Aşağıdaki ayarlarla bir Bevel & Emboss koymak karıştırma seçenekleri iken.

8. çizgiler aracı alın ve her isim arasında renk # 414141 kullanarak bir çizgi çizin.

9. Sonraki kullanarak I'm olsun, afiş için bir resim gibi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] görüntü kırpma afiş çok uyuyor bu.

10. 12> Sharp Kullanıcı Adı & Şifre yazmak font Arial> Düzenli> boyutu kullanma. başlıkları altında degrade renkleri kullanarak dikdörtgenler oluşturmak arkasında. Ayrıca bir eğim ve ayarlarını aşağıdaki kullanılarak kabartma oluşturmak için aşağıdaki gradient renkleri kullanarak Yuvarlatılmış dikdörtgen aracını kullanarak bir düğme oluşturun.

11. gibi renkler siyah ve beyaz kullanarak aşağıdaki yazmadan önce aynı yazı kullanma.

12. bar inme 1px bir aracıyla dikdörtgen seçin siyah için # c4c4c4 of # degrade bir ve efeeee ve geri arama. düğme için gidin ben öğretici bu benim yarattığım geliyorum büyüteç kullanarak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

13. bitmiş artık düzen top, böyle bir şey olmalı:

14. , Dikdörtgen aracı altındaki renk kullanarak sayfa oluşturmak kullanılması giriş bar köşelerinden aşağı gidiş var.

15. 2 kutu kenar çubuğu için başka ve içerik gibi aşağıda bir renk beyaz çizmek kullanma.

16. Aşağıdaki yuvarlak köşeli dikdörtgen aracı ve renk altında kullanmak gibi aynı yazı tipini kullanarak logo yeni bir şekil oluşturmak gibi. o New Stuff adı.

17. Onlar 114 piksel 177 × konum çok Blending Options gider ve rengi # 000000 kullanarak 1px inme koymak, bazı oyunlar ve ürün görüntülerin bazı görüntüler elde edin.

Bir önceki adımda olduğu gibi yeni bir ince dikdörtgen ve ismini Editörün Seçimi renk aşağıda kullanarak oluşturabilirsiniz.

18. Sonraki sidebar doldurmak. Ben başlıklar için font Arial> Bold> boyutu 15> Smooth kullanmıştım ve renk altında kullanarak bir dikdörtgen bg oluşturdu. Ben font Arial> Düzenli> boyutu 15> hiçbiri yonunun başlıkları yazdım. satırı aracı ile aşağıda renkleri kullanarak başlıkları arasında çizgiler oluşturun.

Yeni üyeler ve Star için oyun karakteri örnekler için istediğiniz ve aşağıdaki gibi bir vuruş geçerlidir. Ben font Arial> Bold> boyutu 15> Kullanıcı adı ve Katılım için pürüzsüz ve tarih için bir Arial> Dar İtalik> boyutu 15> hiçbiri font kullanılmış kullanarak ettik

19. Kopya ve ben font Arial> Bold> boyutu 15> düzgün kullandım başlık için ve ben 11> düzgün Arial> Düzenli> boyutu kullandığınız normal metin için bir yazı örneğin bir 'yeni şeyler' görüntüyü yapıştırmak. yuvarlak köşeli dikdörtgen aracını alın ve aşağıdaki gradient renkler kullanarak bir düğme oluşturabilirsiniz. Kopyala yapıştır Son başlıklar altında düğmesine basın. 'Devamı' butonuna için yazı başlığı olarak aynı kullanın, ancak renk beyaz yapmak.

20. Bir sonraki ve bir numara koymak font Arial> Düzenli> boyut kullanarak Üyeler renk # 2f2f2f ile 12> none

21. Son olarak renk beyaz> 12 hiçbirinde font Arial> Düzenli> boyutu kullanarak menü ve telif hakkı detayları ile altbilgi doldurmak.

Nihai Sonucu

https://patron.forum.st

Photoshop ile Profesyonel Bir Oyun Sitesi Yapmak
1 sayfadaki 1 sayfası